Басейни для дітей з оновленою вентиляцією – запорука комфорту

//Басейни для дітей з оновленою вентиляцією – запорука комфорту

Є проекти, які здаються не надто масштабними, не надто грандіозними. Проте від цього вони не стають менш значимими. Наприклад, зараз триває капітальний ремонт внутрішньої вентиляційної системи плавально-оздоровчого комплексу з підвісною стелею в КНП «Консультативно-діагностичний центр дитячий Дніпровського району м. Києва» за адресою П.Тичини, 12.

Місця, де перебувають, вчаться, відпочивають діти – це підвищена відповідальність, адже по суті ми створюємо комфорт для малечі.

Так, у приміщенні комплексу було демонтовано підвісну стелю великого басейну площею 171 кв. м. та 49 кв. м. над малим басейном. На стадії завершення роботи із монтажу припливно-витяжної системи у приміщеннях басейнів. Попереду – монтажні роботи у душових та роздягальнях. Незабаром буде встановлено припливно-витяжної установку ПВ1 на даху басейну та змонтовано підвісну стелю (грильято). Також спеціалісти «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» виконають монтаж електротехнічної частини та засобів автоматизації. Останнім етапом стануть пусконалагоджувальні роботи.