Будинок, який пристосовується до вашого життя

/, Послуги Енергоінвест/Будинок, який пристосовується до вашого життя

Будинок, що реагує на перепади температури, присутність людини у приміщенні, взимку зігріває, а влітку охолоджує і при цьому зберігає енергію. У 2019 році стартує новий проект компанії «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» – будівництво енергозберігаючих будинків.

Енергозберігаючі будинки конструюються із залізобетонних панелей. На відміну від багатьох пропозицій на ринку, багатошарові панелі, які виготовляє «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ», це залізобетонні будівельні плити з утеплювальним матеріалом між ними. Така конструкція забезпечує не тільки міцність самої будівлі, а й дозволяє акумулювати тепло, реагуючи на  добові коливання температури і зменшуючи їх вплив на температуру всередині будівлі.

На стадії виготовлення панелей в них одразу монтуються необхідні системи – залишиться лише «скласти» з них будинок.

«Ми ставили за мету удосконалити систему конструкції жилого приміщення з модульних будівельних панелей, а саме зробити її багатофункціональною за рахунок зміни форми та додаткових елементів. Опалення у нашому будинку у 5 разів дешевше, ніж у звичайному панельному», – пояснює генеральний директор компанії «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» Сергій Фіщук.

Будинок оснащується високоефективним тепловим насосом з рекуперацією тепла – універсальним багатофункціональним приладом, який забезпечує опалення, гаряче водопостачання, кондиціонування та регулювання вологості. Тепловий насос використовує безкоштовну поновлювану низькотемпературну енергію довкілля – відновлювану енергію. Залежно від місцевості розташування будинку обирається і тип теплового насосу. Це вдале поєднання економії коштів та екологічного підходу.  Коефіцієнт перетворення електрики у тепло не менше 5 навіть при критичних параметрах.

В будинку також монтується рекуператор повітря з сенсором  концентрації вуглекислого газу в приміщенні та автоматизована система вмикання-вимикання рекуператора, яка спрацьовує в приміщеннях, в яких перебувають люди.

Теплі підлога та  стіни економлять 10% тепла за рахунок інфрачервоного випромінювання без конвективних потоків. Оскільки до 30% тепловтрат йдуть через вікна, «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» встановлює сучасні енергоефективні склопакети.

Комфортний мікроклімат всередині будинку підтримується датчиками температури та вологості. Світлодіодне освітлення вмикається відповідними датчиками.

За бажанням замовника будинок можна оснастити вітрогенератором, сонячним колектором та сонячною батареєю.

Безпеку в такому будинку забезпечать датчики охоронної сигналізації, інтегровані на службу охорони та на систему управління будинком.

Вартість розробки проекту енергозберігаючого будинку – 30000 грн.