Економія за рахунок зниження теплоспоживання будинку та поліпшення якості опалення

//Економія за рахунок зниження теплоспоживання будинку та поліпшення якості опалення

Компанія «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» вже тривалий час співпрацює із ОСББ та ЖБК у напрямку модернізації теплопунктів, внутрішніх систем опалення, встановлення вузлів обліку у житлових будинках. На нашому рахунку чимало успішно реалізованих проектів, які дозволяють киянам економити за рахунок зниження теплоспоживання будинку та поліпшення якості опалення.

Одним з таких проектів є реконструкція теплопункту та встановлення нових індивідуальних теплопунктів (встановлення конденсаційних модулів МН 120-ЕКО дахової котельні) для ОСББ «Юнал», розташованого за адресою вул. Анрі Барбюса, 40.

Реалізація проекту відбувалася в рамках програми 70/30, тобто 70% вартості залучено з міського бюджету, а 30%  – за кошти ОСББ.

Фахівцями «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» були виконані будівельно-монтажні роботи по заміні модульних газових котлів, які відпрацювали більше 20 років, на нові. Зокрема, буле проведено монтаж та «обв’язку» котлів, змонтовано електротехнічну частини та засоби автоматизації, а також проведені пусконалагоджувальні роботи.