«ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» встановлює у столиці підземні контейнери для сміття

//«ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» встановлює у столиці підземні контейнери для сміття

03 травня у Києві було презентовано підземні контейнери для сміття об’ємом  5 м³ у комплекті з бетонною чашею, спроектовані та встановлені компанією «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ».

У центрі столиці вже закінчують встановлення 50 таких контейнерів, а до кінця року передбачається встановити ще 300. У КМДА планують, що у 2018 році кількість таких сміттєприймачів збільшиться до 1 тисячі.

Як зазначив під час презентації Київський міський голова Віталій Кличко, ці контейнери сучасні, місткі, виглядають охайно, адже у столичних дворах часто стоять брудні контейнери, повні сміття, які займають багато місця, а мешканці скаржаться на неприємний запах. Один новий підземний контейнер заміняє 5 звичайних відкритих контейнерів.

Генеральний директор компанії «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» Сергій Фіщук пояснює, що кожен контейнер оснащений сонячними інформаційними панелями,  лазерним датчиком заповнення сміттям та GPRS-модемом для диспетчеризації логістики. Автоматизація процесів дозволяє вчасно реагувати на  наповненість контейнерів  та  оптимізувати  логістику  вивозу  сміття. Робота системи не залежить від погодних умов і може працювати без ремонту тривалий час. А однією із важливих переваг підземного зберігання сміття є те, що відходи пресуються безпосередньо в контейнері під дією сили тяжіння.

Підземні контейнери для сміття, спроектовані та встановлені компанією «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ», – це практичне і екологічне рішення, адже не лише створює комфортні умови для мешканців та гостей міста, а й дозволяє зберегти архітектуру міста.