ЗМІ про нас

/ЗМІ про нас

У Луцьку поставили перший підземний смітник. Ми з’ясували, як він працює (Перший Канал Соціальних Новин, 13.06.2019)

У Луцьку на території житлового комплексу «Супернова»встановили перший підземний смітник.

Він заміняє п’ять звичайних баків і при цьому виглядає, як невеликий «парковий» смітник.

<…> «Переваги такого смітника очевидні. По-перше, під землею нижча температура, а тому сміття не гниє і відповідно немає смороду. Також воно не приваблює гризунів і собак», – каже фахівець компанії-виробника «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» Віталій Спінов.

Фонтаны на Майдане подготовили к зиме (ФОТО) (44.ua - Сайт города Киева, 25.11.2017)

В Киеве на Майдане незалежности специалисты подготовили фонтаны к зиме. Об этом в Facebook сообщает “Энерго-Инвест”.

“Специалисты “Энерго-Инвест” устанавливают специальную конструкцию, которая будет защищать фонтаны на Майдане Незалежности в зимний период”, – сказано в сообщении.

Русанівські фонтани демонтували та відправили «зимувати» (Вечірній Київ, 06.10.2017)

Русанівські фонтани поїхали «зимувати». Про це повідомляє прес-служба компанії «Енерго-Інвест». Фонтани з каналу вже демонтовано та транспортовано на місце «зимівлі» службою, що їх колись встановлювала.

– Зимують фонтани у нас на виробництві. Оскільки Русанівський канал — це відкрита водойма з замуленим дном і водоростями, насоси експлуатуються в досить важких умовах. Щоразу витягаючи фонтани на зиму, ми робимо повну ревізію насосів: повністю розбираємо, дивимося всі механічні елементи, ущільнення. З досвіду експлуатації за перший сезон не було ніяких замін. Все вистояло. Сподіваюся, що і по завершенню цьогорічного сезону не доведеться нічого міняти, – зазначив генеральний директор компанії «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» Сергій Фіщук.

Столичні Русанівські фонтани демонтували (ФОТО) (Depo.Київ, 06.10.2017)

Русанівські фонтани поїхали “зимувати”. Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу компанії “Енерго-Інвест”.
Фонтани з каналу вже демонтовано та транспортовано на місце “зимівлі” службою, що їх колись встановлювала.

Отправили зимовать: на Русановке разобрали свето-музыкальные фонтаны (vgorode.ua, 06.10.2017)

Свето-музыкальные фонтаны с Русановского канала демонтировали и увезли “зимовать”. Об этом сообщает пресс-служба компании “ЭНЕРГО-ИНВЕСТ”, которая устанавливала эти фонтаны.
Вот так выглядят фонтаны после завершения сезона. Они исправно отработали пять месяцев. Теперь их разберут, сделают полный техосмотр насосов и автоматики, соберут и перекрасят, чтобы уже в мае следующего года они снова работали на полную мощность.

 

«Розумна» компанія: змінює наш побут і ментальність (Укрінформ, 21.09.2017)

Доки переважна більшість мешканців «чешок», «хрущівок» та інших споруд радянської архітектурної доби лише нарікають на архаїчність їхніх будинків, сотні багатоповерхівок  у столиці і  регіонах вже перевтілилися у теплі, по-європейському світлі й затишні оселі.

Разючі зміни у побуті городян,  відбулися і завдяки багаторічному досвіду компанії «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ», яка спеціалізується на  комплексному виконанні проектних та монтажних робіт з модернізації й утеплення будинків, а також інших «розумних» проектах.

 

Тепло, чисто, красиво (Урядовий кур'єр, 21.09.2017)

Маючи багаторічний досвід комплексного виконання проектних і монтажних робіт, компанія «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» робить київські домівки затишними, а водойми і підземелля чистими.

 

Как это работает: фонтаны на Майдане (Уикенд в Киеве, 22.08.2017)

Почему нельзя купаться в светомузыкальных фонтанах, кто выбирает музыку и что с ними будет через 10 лет.

Фонтаны на Майдане не работали 3 года, и требовалась полная реконструкция, поскольку они были повреждены во время Революции Достоинства. В этом году их фактически отстроили заново.

На вопросы Уикенда отвечал Сергей Фищук, генеральный директор фирмы.

 

На Русановском канале запущена третья очередь фонтанов (Большой Киев, 08.07.2017)

Накануне вечером, 7 июля, состоялось торжественное открытие фонтанного комплекса в акватории Русановского канала – все три очереди фонтанов заработали. Отныне над водой возвышаются 12 водяных лилий, создавая неповторимое светомузыкальное шоу. Об этом сообщает пресс-служба компании «ЭНЕРГО-ИНВЕСТ», которая выполняла работы. <…>
В пресс-службе отметили, что почти все составляющие фонтанов, кроме насосов и частотных преобразователей, созданы на собственной производственной площадке компании «ЭНЕРГО-ИНВЕСТ». Один фонтан весит более двух тонн. В каждом из них работают пять насосов (центральный и четыре внешних), пять преобразователей частоты, 20 светильников и 16 периферийных форсунок. Максимальная высота струй достигает 35 метров.

Музично-світлові фонтани на Русанівці зачаровують [відео] (Вечірній Київ, 03.07.2017)

Фонтанний комплекс на Русанівському каналі продовжує зачаровувати киян та гостей міста казковим видовищем. Воно стає чудовим дозвіллям, особливо влітку в спекотні вечори. За допомогою квадрозйомки можна насолодитися цим шоу з іншого, не менш ефектного ракурсу.

Чи справді вони небезпечні – підземні контейнери для сміття?! (Телеканал "Україна", 29.06.2017)

Чи справді вони небезпечні – підземні контейнери для сміття?! Розробники вважають побоювання киянина Андрія перебільшеними.
Сергій Фіщук, генеральний директор ТОВ “ЕНЕРГО-ІНВЕСТ”, пояснив, що у контейнерах немає ніяких ножів, всі кромки тупі. Небезпека може бути хіба що внаслідок якихось навмисних дій. Це така модель, яка широко використовується у європейських країнах, але українські контейнери – це поліпшена версія: з датчиком заповнення контейнера, протипожежною системою та важкою кришкою.

Как это работает: Русановские фонтаны (Уикенд в Киеве, 28.06.2017)

Кто выбирает музыку и как программируются “танцы” фонтанов? Почему фонтаны не тонут, ведь они тяжелые? Что с ними происходит зимой? Как их защищают от вандалов? Ответы на эти и другие вопросы Уикенд получил у людей, которые занимаются их разработкой, установкой и техобслуживанием.

Заказ на реконструкцию Русановских фонтанов получило ООО «ЭНЕРГО-ИНВЕСТ». На вопросы Уикенда отвечал Сергей Фищук, генеральный директор фирмы.

На озері Тельбін запущена система аерації та фонтан (Bereznyaki-info, 01.06.2017)

Система аерації Тельбіна – це круто, це те, на що ми чекали довгий час! Починаючи з минулого року, на озері Тельбін розпочато встановлення аераторів, які будуть генерувати мікробульбашки, що насичують киснем різні шари води водойми. <…> До Дня Києва на озері закінчили всі роботи, та ввели в дію всі 8 аераторів та світломузичний фонтан, що буде прикрашати озеро протягом літа.

<…>До слова запросили керівника проекту аерації водойми, директора компаніі ЕНЕРГО-ІНВЕСТ, Сергія Фіщука, щоб він ввів людей в курс справи, що ж таке аерація озера: “Протягом багатьох років з усіх боків та схилів навколо озера в нього дощами змивалася органіка. Озеро Тельбін досить глибоке, то природня аерація не дозволяє насичити його киснем в достатній кількості. Тому на дні накопичилось багато органічних речовин, що запустили процес гниття та заболочування води. Щоб ці процеси зупинити та повернути в інший бік, ми розробили спеціальну систему аерації. Вона складається з 8 аераторів з потужною компресорною станцією та фонтан, вздовж берега прокладено трубопровід із стисненим повітрям. Воно по трубах подається до аераторів, а потім, перетворюючись на мікробульбашки, насичує товщу води киснем. Це дає можливість розвиватися аеробним бактеріям, що живуть за присутності повітря…”

Нове життя озера Тельбин (Урядовий кур'єр, 31.05.2017)

У програму цьогорічного святкування Дня Києва входив захід, якого не було не лише в історії міста, а й усієї країни. Уперше здійснено екологічне оздоровлення великого озера. Ідеться не про видалення з нього надлишкового мулу, як дехто може подумати. Цього разу екскаваторів на озері не було. Основну увагу спрямували на інтенсифікацію самоочищення з використанням аераторів, тобто пристроїв, які збагачують воду киснем. Тож тепер озеро нагадує сучасний акваріум, обладнаний компресором.<…>

<…>Усі ці роботи на замовлення комунального підприємства «Плесо» виконало ТОВ «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ». До речі, це та сама фірма, яка приємно здивувала фонтанами, відкритими напередодні Євробачення на Майдані Незалежності. Один фонтан встановили й на озері Тельбин. На урочистий захід з нагоди відкриття щойно збудованого комплексу завітав Київський міський голова Віталій Кличко.

Сучасні технології рятують озеро Тельбін. Здійснено аерацію водойми з використанням ПЕ труб (Полімерні труби, 11.05.2017)

Березняки – один з перших і старіших спальних мікрорайонів Києва на лівому березі Дніпра. Його головною окрасою і так званою «візитівкою» є озеро Тельбін.  Узбережжя цієї водойми давно стало улюбленим місцем відпочинку не тільки місцевих жителів, а й багатьох киян – мешканців інших районів і гостей столиці. Однак, інтенсивна розбудова мікрорайону, яка триває протягом останніх років, суттєво збільшила антропогенне навантаження на озеро. Його екологічний стан поступово погіршувався. Саме тому через невідповідність води санітарним вимогам два останні роки поспіль купальний сезон на Тельбіні завершувався вже в червні.

У 2016 році компанія «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ», що  має багаторічний успішний досвід у впровадженні технологій з екологічної безпеки,  уклала договір з КП «ПЛЕСО» на виконання робіт з реконструкції зони організованого відпочинку озера Тельбін і, зокрема, на аерацію водойми.<…>

На Майдані Незалежності запустили світлові фонтани до Євробачення (ZIK, 08.05.2017)

Фонтани стали настільки популярними, що збирають навколо себе сотні глядачів.

600 світлодіодних ліхтарів, 75 потужних насосів. Там, де знаходиться Великий фонтан висота струменю цього фонтану сягає 35 метрів. Це вище навіть готелю “Козацький”, який знаходиться на Майдані Незалежності.

Вражень у людей багато. Анонсовано, що ці фонтани будуть грати аж до вересня.

Фонтан на «Майдані Незалежності (Выходной, 06.05.2017)

Гра світла, переливи музики і води під гучні оплески та спалахи фотокамер у центрі Києва – так 4 травня відбувалося офіційне відкриття Великого та шести Малих фонтанів на Майдані Незалежності, що знаходяться по парній стороні вул. Хрещатик. Вони не працювали 3 роки і потребували повної реконструкції, оскільки були дуже пошкоджені після Революції Гідності. Тож фактично водограї будувалися заново. <…>

Як відмітив генеральний директор компанії «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» Сергій Фіщук, загальна потужність усього комплексу – більше 600 кВт, що прирівнюється до потужності 10 легкових автомобілів.

Слід зазначити, що майже всі складові фонтанів (крім насосів та частотного перетворювача) – власне виробництво компанії «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ».  <…>

Сьогодні офіційно відкриють фонтани на Майдані Незалежності [відео] (Вечірній Київ, 04.05.2017)

У понеділок, 1 травня,  запустили всі фонтани на Хрещатику та в акваторії Русанівського каналу.  Сьогодні ж на Майдані Незалежності відбудеться офіційне відкриття фонтанів – влаштують світло-музичне шоу.

– Сьогодні на Майдані Незалежності ми запустимо в роботу оновлені #фонтани – Великий та Малі. Фонтан – світло-музичний. Запрошую всіх. Стартуємо о 21.00. Готуйте гаджети для відеозйомки!!! Буде неймовірно!:), – зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Нагадаємо, киян попереджають не залазити у “великий” фонтан, оскільки реактивна сила води може перевищувати 200 кг.

У столиці встановлюють євросмітники (Телеканал "Україна", 03.05.2017)

Євросмітники для киян. У столиці встановлюють нові контейнери. Баки для відходів сховані під землею. Аби не смерділо. Також вони обладнані спеціальними комп’ютерними датчиками. Ті фіксують, коли бачок заповнений і сигналізують про це комунальникам. Тоді й приїздить машина-прибиральник.

Київські фонтани (Телеканал "Україна", 01.05.2017)

Виграє усіма кольорами веселки і відтворює українські та світові хіти – відремонтований та довершений на Русанівській набережній відновив роботу фонтанний комплекс. Поки це 8 водограїв з обох боків пішохідного мосту. Але впродовж літа встановлять ще 4 чаші. Кияни та столичні гості від такого розмаїття у захваті. <…>

Співає та світиться і водограй на головній площі столиці. Щоправда, поки у тестовому режимі. Офіційно фонтанний комплекс відкриється за кілька днів. Зараз тривають останні приготування. Цей фонтан вже називають найбільш технічним та видовищним.<…>

Сергій Фіщук, генеральний директор «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ»: «Це така система, яка буде дозволяти відтворювати команди на керування фонтанів в реальному масштабі часу. Тобто якщо навіть буде відбуватися якийсь концерт, то ми зможемо вокал і всі інструменти обробляти в реальному масштабі часу».

У столиці стартував сезон фонтанів (ТРК "Київ", 01.05.2017)

Традиційно водограї запускають 1 травня. Тож удень уже заструменіли фонтани Хрещатика, на Великій Васильківській і Русанівці. <…>

Нещодавно реконструйовані фонтани вдень перевіряють. Шість малих та одна велика чаші нині з найсучаснішим обладнанням, тож виграватимуть перед гостями серед міста різними кольорами, висотою струменів і музикою. Директор з виробництва компанії “ЕНЕРГО-ІНВЕСТ” Сергій Мельников розповів: «Найбільший струмінь у нас буде 40 метрів. Також інші струмені метрів по 20. І все це буде працювати одним комплексом. Всі 7 фонтанів будуть під один сценарій».

Сьогодні в центрі Києва запрацюють музичні фонтани (UA:Перший, 01.05.2017)

І вже сьогодні з дев’ятої вечора в центрі Києва запрацюють музичні фонтани. 100 насосів, струмінь води заввишки 40 метрів. Після Євромайдану фонтани довелося повністю відновлювати <…>.

“Проблематика не в тому, щоб їх відтворити, а в тому, щоб з мелодії згенерувати всі команди, щоб вони відповідали характеру мелодії. Тому за характер відповідають живі люди, вони задають основні тенденції цього треку, а частково вже певними алгоритмами цей трек обробляється і створюється певне шоу”, – розповів Сергій Фіщук.

На Русановке начали монтаж фонтанов (Столичная недвижимость, 24.04.2017)

На Русановском канале начали монтировать 8 свето-музыкальных фонтанов. Включить их обещают в ближайшее время, после тестовых запусков. Об этом стало известно из сообщения ООО «Энерго-Инвест», которое занимается монтажом фонтанов.

«Уже совсем скоро снова засветятся и зазвучат фонтаны на Русановской набережной в столице. Специалисты устанавливают их в акватории Русановского канала. Сейчас продолжаются работы по монтажу 8 фонтанов в воде, выполняется их подключение», – сказано в сообщении предприятия.

На озере Тельбин появится светомузыкальный фонтан (Большой Киев, 09.04.2017)

После завершения монтажа систем аэрации и фонтана озеро Тельбин на Березняках превратится в место, где можно комфортно и безопасно отдохнуть с детьми у чистой воды и насладиться природой. Об этом сообщается на сайте компании «Энерго-инвест», которая осуществляет реконструкцию территории водоема в рамках договора с коммунальным предприятием по охране, содержанию и эксплуатации земель водного фонда  «Плесо».

Операция "Аэрация": в Киеве спасают озеро Тельбин (фото) (Наш Киев, 07.04.2017)

Территория вокруг озера Тельбин в микрорайоне Березняки — популярное место отдыха среди местных жителей. Но в последние годы уровень загрязнения воды в озере сильно повысился, а уровень кислорода, наоборот, резко понизился. Чтобы избежать катастрофы, которая может привести к мору рыбы и сделать воду непригодной для купания, на озере начали принудительную аэрацию. Об этом сообщает компания “Энерго-Инвест”, которая и проводит работы.

На Майдані Незалежності завершують ремонтувати фонтанний комплекс (Телеканал "Україна", 04.04.2017)

Струмені води під музику у кольорових променях. Нова візитівка вже у травні прикрашатиме головну площу країни.

Сергій Фіщук, гендиректор фірми-підрядника: Озвучка буде, як на площі, так і на оглядовому майданчику. Поки що ми підібрали 20 треків із українською та зарубіжною музикою. Встановлено тут також буде 700 світильників.

1 мая на Майдане Независимости заработают фонтаны (Агентство "Крымские новости", 04.04.2017)

Тестовую проверку водных конструкций провели 4 апреля. Также в ходе инспекции озвучили информацию о ходе проделанных робот и сроках открытия комплекса. <…> В фонтанах на Майдане Независимости полностью заменили гранитную основу и установили насосные системы. Поскольку их планируют сделать светомузыкальными, дополнительно установят еще 700 светодиодных ламп.

– Мы уже подобрали 20 музыкальных композиций украинской и зарубежной эстрады, которые используем в шоу. Озвучку будет слышно непосредственно вблизи фонтанов и на смотровой площадке, – рассказал генеральный директор компании «Энерго-инвест» Сергей Фищук.

Поетапна та комплексна термомодернізація будинків. Твій Дім 2. Випуск №23 (UA:Перший, 19.03.2017)

Компанія “ЕНЕРГО-ІНВЕСТ” в рамках програми “70/30” брала участь у модернізації внутрішньої системи теплопостачання ЖБК “Зварювальник-1”, що у Дніпровському районі. В підвалі будинку встановили індивідуальний тепловий пункт. Система опалення стала регульованою. У програмі “Твій дім” на телеканалі “UA:Перший” керівник проекту Роман Купчак розповів, що ІТП – це не лише комфортні умови для мешканців будинку, а й економія коштів.

Фонтани на Майдані "гратимуть" музику та показуватимуть світлове шоу (Українська правда. Київ, 14.03.2017)

Реконструкцію фонтанів на Майдані Незалежності закінчать у травні. Міські водограї показуватимуть світлове шоу та співатимуть. Про це повідомили у ТОВ “Енерго-інвест”, яке виконує ремонт фонтанів.

Фонтаны в "сердце" Киева "будут играть" музыку и "показывать" световое шоу (Depo.Киев, 14.03.2017)

Реконструкцию фонтанов на Майдане Независимости закончат в мае. Городские фонтаны будут показывать световое шоу и петь. Об этом сообщает Depo.Киев со ссылкой на пресс-службу ООО “Энерго-инвест”, которое выполняет ремонт фонтанов. Отмечается, что работы по реконструкции “Большого” и шести “Малых” фонтанов идут в полном объеме.

Фонтани на Майдані Незалежності співатимуть та переливатимуться всіма кольорами веселки. (ТСН, 14.03.2017)

На Майдані Незалежності у Києві реконструюють фонтани. Як повідомляє підрядник, відкриють оновлені споруди вже в травні. Фонтани світитимуться кольорами веселки в такт музиці.

Зазначається, що у січні поточного року було укладено дві угоди між ТОВ “Енерго-інвест” та КП “Київводфонд” на реконструкцію фонтанів, що розташовані на парній стороні Хрещатика. Нині роботи з реконструкції “Великого” та шести “Малих” фонтанів йдуть у повному обсязі.

"Встановлення датчиків тепла" (ТРК "Київ", 05.10.2015)

Півсотні столичних багатоповерхівок облаштують погодними регуляторами тепла. Система в залежності від температури повітря змінюватиме кількість подачі тепла в оселі. Це дозволить державі заощадити на енергоносіях, а киянам менше платити за послугу.

Сергій Фіщук, генеральний директор «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ»: По цій температурі контролер приймає рішення по обсягу споживання тепла для цього будинку і дає керування на регулятор температури <…>  Якщо буде утеплений будинок, тобто буде виконана санація, то ця система дозволить щонайменше вдвічі знизити рівень тепло споживання.