Комплексний підхід «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ»: більше 1400 проектів від ідеї до виконання

//Комплексний підхід «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ»: більше 1400 проектів від ідеї до виконання

«ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» на українському ринку працює з 2005 року. Спочатку завойовували Київ, сьогодні на рахунку компанії є масштабні проекти вже в інших регіонах.

«Ми весь час в русі, адже зараз все швидкоплинне – технології, які ще вчора здавалися новими, сьогодні вже є звичною річчю. «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» постійно розвивається, вдосконалюючи виробництво й технології. Успішність наших проектів пояснюється комплексним підходом до кожного проекту. На рахунку компанії більше 1400 реалізованих проектів. Кожного року темпи та об’єми збільшуються, адже модернізуємо підхід до системи менеджменту, а відповідно і до виконання», – зазначає генеральний директор ТОВ «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» Сергій Фіщук. 

«ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» співпрацює із будівельними та девелоперськими компаніями, генпідрядниками та генпроектувальниками у цій галузі, з комунальними підприємства Києва, Вінниці, Миколаєва, Луцька, Южноукраїнська. Нашими партнерами також є іноземні компанії у енергетичній галузі.

За минулий рік було вироблено більше 140 теплових пунктів та 60 насосних станцій для об`єктів бюджетної сфери, нових забудов міста Києва, ОСББ, ЖБК. Також у рамках контракту із Світовм банком були встановлені ІТП у м. Миколаїв.

Прагнучи мати власне налагоджене виробництво і не залежати від компаній-постачальників, «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» налагодила серійне виробництво теплообмінників великої потужності (5 МВТ та більше).

Ще одним проектом, який спеціалісти «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» створюють з «нуля», тобто виконують повний цикл робіт – від ідеї до реалізації – є встановлення підземних контейнерів. Це власний продукт «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ», який проектується та виготовляється на підприємстві. За останні 12 місяців було виготовлено 50 підземних контейнерів для Києва та Луцька.

Безперечно найяскравішими проектами є фонтани – кожен з них є іміджевою складовою місця, яке прикрашає. Спеціалісти «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» сконструювали та виготовили технологічну частину столичних фонтанних комплексів у парку імені Котляревського, на Володимирській, а також фонтану «Зорі та сузір`я» біля Київського палацу дітей та юнацтва. Розвиваючи цей напрямок виробництва, на базі підприємства «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ», було розроблено та виготовлено тестові зразки пішохідних фонтанів, підводних світильників, освоєно технологію виробництва удосконалених форсунок для фонтанних комплексів.

Плани на майбутнє не менш амбітні, ніж реалізовані вже проекти. Так, у співпраці із іноземними партнерами планується розпочати виготовлення елементів печей для підігріву нафти. Зараз на стадії розробки конструкторська документація для запуску серійного виробництва мембранних баків для систем водопостачання та опалення, а також виробництво за оновленою технологією прес-фітіннгів для РЕХ-труб. Триває робота над диверсифікацією збуту, зниженням впливу курсових ризиків на діяльність компанії, розширенням географії поставок обладнання та виконання робіт.

Важливим етапом для «ЕНЕРГО-ІНВЕС» стане отримання дозволу на СЕ маркування продукції з метою експорту теплових пунктів у країни Європейського союзу.