Підземні контейнери для сміття – зручне та практичне рішення для міста

//Підземні контейнери для сміття – зручне та практичне рішення для міста

ТОВ «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» вже не перший рік проектує, виготовляє та встановлює підземні контейнери для сміття у комплекті з бетонною чашею. Один такий контейнер замінює п’ять звичайних відкритих баків для сміття. Всі процеси, пов’язані з роботою контейнерів, автоматизовані. Вони оснащені сонячними інформаційними панелями, наповнюваність контролюється за допомогою лазерного датчика, для диспетчеризації логістики встановлені GPRS-модеми. Робота системи не залежить від погодних умов.

Переваги підземних контейнерів із бетонними чашам порівняно із звичайними сміттєвими баками відповідають всім тим умовам, які постають перед будівельниками сучасних житлових комплексів. Адже контейнери займають мало місця і не псують архітектуру місцевості.

Так, ТОВ «КАНБУД» виступило замовником встановлення чотирьох підземних контейнерів для побутових відходів на вул. Ділова, 5 у Печерському районі столиці, де будується сучасний житлово-офісний комплекс «Тетріс Холл». Контейнери було встановлено «під ключ». Роботи на завершальній стадії.