Реконструкція котельні по вул. Кайсарова, 7

//Реконструкція котельні по вул. Кайсарова, 7

До зими потрібно готуватися заздалегідь. Так, зараз триває реконструкція котельні по вул. Кайсарова, 7. Тож у київському ЖК «Паркова Долина», який обслуговує дана котельня, зима точно буде комфортною. Ми в цьому не сумніваємося, адже наші фахівці підходять до кожного об’єкта ґрунтовно та комплексно.

На даний момент вже проведено демонтаж  недіючого технологічного обладнання, будівельних конструкцій та 30-метровою димової труби. Вже закладено фундаменти для технологічного обладнання, зроблені приямки, лотки, укладено підлогу в котельному залі та допоміжних приміщеннях, зроблено внутрішню штукатурку.

Зараз тривають роботи із внутрішнього оздоблення приміщень, тобто укладання плитки, фарбування та побілки стін, відновлюються перекриття, встановлюються двері, вікна, в тому числі легкоскидні вибухобезпечні конструкції. Фасад котельні також приводять до належного вигляду.

Наступним етапом спеціалісти «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» монтуватимуть теплотехнічне обладнання, а саме встановлюватимуть котли, насосні станції, модульні блоки систем опалення, підживлення, вузли обліку тепла, води, обладнання хімводоочистки, запірно-регулюючу арматуру. Також планується поставка на об’єкт та монтаж обладнання систем опалення та вентиляції, водопроводу та каналізації, автоматизації, електротехнічного обладнання. Крім того, об’єкт оснастять пожежною та охоронною сигналізацією.

Щоб переконатися, що все працює справно, фінальною стадією реконструкції буде проведення пусконалагоджувальних робіт та здача в експлуатацію.