Реконструкція теплового пункту в житловому будинку по вул. Олеся Гончара, 62

//Реконструкція теплового пункту в житловому будинку по вул. Олеся Гончара, 62

У столиці діє програма 70/30 для ОСББ та ЖБК. Це програма співфінансування енергоефективності в житлових будинках – 70% оплати з міського бюджету, 30% оплати за рахунок ОСББ/ЖБК. З 15 жовтня розпочався прийом заявок для участі у даній програмі.

«ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» пропонує ОСББ та ЖБК допомогу у розробці техніко-економічних розрахунків для участі у конкурсі з модернізації теплових пунктів, внутрішніх систем опалення встановлення вузлів обліку у житлових будинках.

В рамках даної програми ми також втілили в життя багато успішних проектів. Одним з таких є рекострукція теплопункту в житловому будинку по вул. Олеся Гончара, 62 (ОСББ «Гончара 62»).

Працівники «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» виконали повний комплекс робіт для створення комфортних умов проживання жителів будинку, за які не потрібно переплачувати. Так, було демонтовано старі кожухотрубні теплообмінники системи опалення і гарячого водопостачання, змонтовано та проведено «обв’язку» нових модульних блоків з погодним регулюванням, циркуляційними насосами, системою підживлення  і сучасною автоматикою, змонтовано електротехнічну частину та засобів автоматизації. Завершальним етапом стали пусконалагоджувальні роботи.

Відтак у будинку на вул. Олеся Гончара, 62 не буде надмірного опалення будинку, система працюватиме збалансовано, ефективно розподіляючи теплову енергію. Крім того, модернізація ІТП та внутрішньої системи опалення – важливий крок у зниженні оплати за спожите тепло.