Реконструкція ТРП-2 у м. Южноукраїнськ

//Реконструкція ТРП-2 у м. Южноукраїнськ

Від ефективності роботи тепло-розподільних пунктів залежить комфорт жителів міста, адже ТРП забезпечують будинки теплом та гарячою водою. У Южноукраїнську Миколаївської області фахівці «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» вже реконструювали два тепло-розподільних пункти відповідно до міської програми капітального будівництва об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної інфраструктури міста на 2016-2020 роки. У 2017 році модернізували ТРП-4а, цього року – ТРП-2.

Трубопроводи, запірна арматура, насоси, теплообмінники наТРП-2 були встановлені ще за радянських часів, тож не дивно, що вони потребували заміни. Масштабні роботи із модернізації розпочалися із демонтажу застарілого обладнання. В ході роботи були замінені насоси, встановлені пластинчасті теплообмінники системи ГВП, які є високоефективними та зручними в обслуговуванні. Модернізована система автоматизації та диспетчеризації підтримує сталий тиск в мережі опалення, необхідний  напір та температуру теплоносія в контурі гарячого водопостачання споживачів.

Головний інженер ТОВ «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» Володимир Білокінь пояснює: «Сучасне обладнання дозволяє системі працювати ефективно із зменшенням споживання електроенергії до 40%. Ми встановили новітні системи керування з можливістю добового програмування температури гарячої води. Частотні перетворювачі на насосні станції опалення підтримують сталий режим роботи тепломережі і будинкових мереж».

Модернізація ТРП – це зменшення втрат тепла будинків, споруд та тепломереж, змога дистанційного контролю основних параметрів роботи пункту та дистанційного керування обладнанням. І найголовніше – це стабільність у постачанні тепла та гарячої води в будинки, які обслуговує дана ТРП, а значить, комфортні умови життя.