Реконструкція ЦТП на проспекті Свободи, 6 – запорука якісного теплопостачання

/, Послуги Енергоінвест/Реконструкція ЦТП на проспекті Свободи, 6 – запорука якісного теплопостачання

«ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» виконує реконструкцію центрального теплового пункту типу «Станція енерговодопостачання» на проспекті Свободи, 6 у м. Києві. Потреба у перебудові теплопункту виникла у зв’язку із необхідністю приєднати до теплових мереж новобудову від будівельної групи «Фундамент» – житлово-офісний комплекс з приміщенням громадського харчування та підземним паркінгом, що на вулиці Межовій, 23-Б.


Слід зазначити, що до даного ЦТП приєднані 12 будівель. З них 7 жилих будинків із 1223 квартирами (пр-т Свободи, 4, 4-А, 6 та 6-А, вул. Галицька, 7-А, 9 та 11), 3 дитячих заклади (пр-т. Свободи, 2-Б і 6 та вул. Межова, 23-А), 1 школа (вул. Галицька, 5) та 1 адмінбудівля (вул. Межова, 25). ЦТП був введений в експлуатацію ще у 1986 році. Очевидно, що з часом обладнання і технології стають застарілими і вже не відповідають вимогам сучасності. Під час обстеження об’єкту було виявлено, що технічний стан обладнання, запірної арматури, електричної частини, будівлі ЦТП – незадовільний.

Фахівці «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» розробили проектно-кошторисну документацію з реконструкції теплового пункту, врахувавши заміну існуючого обладнання на нове із застосуванням тільки сучасних зразків обладнання та матеріалів. Крім того, реконструкція ЦТП передбачає впровадження автоматичних систем регулювання, які підтримують необхідний режим роботи теплопункту. Тож у ЦТП на проспекті Свободи, 6 встановлюються нові теплообмінники для незалежної системи центрального опалення та для системи гарячого водопостачання, замінюються насосне обладнання, трубопроводи  та проводяться загально-будівельні роботи.

В результаті реалізації даного проекту усі користувачі,  підключені до станції енерговодопостачання на проспекті Свободи, 6 отримають якісні послуги з опалення, холодного та гарячого водопостачання. Тож мешканці і новобудови, й старих будинків, а також діти у школах та дитсадках почуватимуться комфортно.