Реконструкція інженерних мереж, систем опалення та ГВП в центрі соціальної реабілітації для дітей-інвалідів

//Реконструкція інженерних мереж, систем опалення та ГВП в центрі соціальної реабілітації для дітей-інвалідів

У 2016 році у Києві відкрили центр соціальної реабілітації для дітей-інвалідів та центр соціального обслуговування пенсіонерів. Заклад облаштували в будівлі колишнього дитсадка  № 403, який попередньо відремонтували. Реконструкцію систем опалення та ГВП виконувала компанія «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ».

Спеціалісти «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» реконструювали індивідуальний тепловий пункт на вул. Олени Теліги, 37-Г у Шевченківському районі столиці. Були встановлені модульні блоки системи опалення з функцією погодного регулювання, а також модульні блоки гарячого водопостачання та вентиляції.

Теплові вузли систем опалення та гарячого водопостачання були обладнані авторегуляторами, приладами контролю та обліку теплової енергії. Також було розроблено проект та встановлено засоби моніторингу стану теплових мереж для зняття показників з передачею сигналу на РДП РТМ «Нивки», згідно з технічними вимогами ПАТ «Київенерго».

Слід зазначити, що реконструкція застарілих інженерних систем опалення та гарячого водопостачання водопостачання підвищує рівень безпеки, знижуючи вірогідність аварій. Модернізовані системи є енергоефективними та здебільшого автоматизованими, коли температура у приміщеннях регулюються залежно від погодних умов.