Реконструкція ІТП у дитсадку № 544 та в школі № 82 в Києві

//Реконструкція ІТП у дитсадку № 544 та в школі № 82 в Києві

Модернізація теплових пунктів у будівлях скорочує споживання тепла від 15% до 30%. Така економія можлива завдяки встановленню сучасного обладнання, яке здійснює погодне регулювання подачі тепла у систему теплопостачання. Раціонально споживати тепло в адміністративних та виробничих будівлях дозволяє також програмне регулювання. Воно дає змогу у неробочий час (наприклад, ніч, вихідні та святкові дні), знижувати температуру  приміщення до допустимої позначки і підвищувати її перед початком робочого дня.

Відповідне обладнання компанія «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» встановила у дошкільному навчальному  закладі № 544 (вул. Пугачова, 16а) та у середній загальноосвітній школі № 82 (вул. Шпака, 4) у м. Києві під час реконструкції індивідуальних теплових пунктів (ІТП).

Зокрема, фахівці «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» провели роботи з приєднання закладів до тепломереж системи опалення за залежною схемою через змішувально-циркуляційні насоси. Зокрема, обладнано модульні блоки з функцією регулювання температури теплоносія в системі опалення в залежності від температури зовнішнього повітря. В обох дитячих закладах встановили вузли обліку теплової енергії.

В будівлі на вул. Пугачова, 16а також встановлено новий теплообмінник ГВП.

Проведені роботи дозволять і дітям, і персоналу почуватися комфортно у приміщеннях, адже в опалювальний сезон при відносно високих температурах зовнішнього повітря будівля не буде надмірно опалюватися, а споживання тепла з центральної мережі скорочується, що дозволяє економити до 50% коштів.