Успішний проект децентралізації системи опалення та гарячого водопостачання на Харківському шосе, 148-Б

/, Послуги Енергоінвест/Успішний проект децентралізації системи опалення та гарячого водопостачання на Харківському шосе, 148-Б

У 2018 році у Києві було запущено пілотний проект з децентралізації системи опалення та гарячого водопостачання.

Замовник робіт, КП «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва», першим об’єктом обрав центральний тепловий пункт на Харківському шосе, 148-Б. Даний ЦТП забезпечував опалення, холодне та  гаряче водопостачання 8-ми житлових будинків. Завдання полягало в його реконструкції із подальшим влаштуванням індивідуальних теплових пунктів та реконструкцією інженерних мереж.

Фахівці «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» демонтували обладнання в приміщенні ЦТП. У кожному житловому будинку, який був підключений до ЦТП, збудували індивідуальні теплопункти та насосні станції протипожежно-питного водопостачання. Для повноцінного забезпечення будинків теплом та водою загалом змонтували 18 ІТП та 17 насосних станцій.
Під час реалізації проекту були реконструйовані розподільчі тепломережі загальною протяжністю майже 1500 м. В ході робіт були застосовані попередньо-ізольовані трубопроводи діаметрами від Ду65 до Ду250 мм. Спеціалісти «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» реконструювали також 1200 м зовнішніх мереж холодного водопостачання.

Усі роботи були завершені у грудні 2018 року, тож минула зима для мешканців цих будинків вже була комфортною.