У Києві заспівав фонтанний комплекс на Майдані Незалежності (відео)

//У Києві заспівав фонтанний комплекс на Майдані Незалежності (відео)

Гра світла, переливи музики і води під гучні оплески та спалахи фотокамер у центрі Києва – так 4 травня відбувалося офіційне відкриття Великого та шести Малих фонтанів на Майдані Незалежності, що знаходяться по парній стороні вул. Хрещатик. Вони не працювали 3 роки і потребували повної реконструкції, оскільки були дуже пошкоджені після Революції Гідності. Тож фактично водограї будувалися заново.

«Київ зустрічає гостей «Євробачення», наше місто стає європейською музичною столицею-2017 року. І сьогодні ми запускаємо світломузичний фонтан. Це також символічно. Ми запустили в Києві уже 5 фонтанів. Дуже важливо, щоб наше місто з кожним днем ставало затишним, комфортним, привабливим для кожного киянина та гостей, які приїжджають до столиці», – зазначив київський міський голова Віталій Кличко під час урочистого заходу.

Як відмітив генеральний директор компанії «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» Сергій Фіщук, загальна потужність усього комплексу – більше 600 кВт, що прирівнюється до потужності 10 легкових автомобілів.Слід зазначити, що майже всі складові фонтанів (крім насосів та частотного перетворювача) – власне виробництво компанії «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ». Великий фонтан складається з 9 секторів, в центрі кожного з яких висота струменів сягає до 35 метрів. В  центрі «Малих» фонтанів – 15 метрів, а по зовнішньому колу у всіх чашах – 8 метрів. За годину перекачується близько 3000 тонн води, яка йде «по колу». Загалом встановлено 75 насосних агрегатів (45 шт. – на «Великому» фонтані, 30 шт. – на «Малих»).

Роботи з реконструкції головних водограїв столиці розпочалися наприкінці січня, і до травня фахівцям «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» вдалося не лише  відновити повноцінну роботу фонтанів, а й удосконалити її. Водограї оснащені сучасною системою автоматизації і керуються з єдиного центру. Цей комплекс складається з майже тисячі мікропроцесорних приладів. У «розумних» фонтанах все керовано – висота струменів води залежно від швидкості вітру, рівень води у чашах і що найголовніше – синхронність роботи форсунок, світла і музичного супроводу.

Звуковий супровід забезпечують 18 акустичних систем (6 шт. – Великий фонтан, 8шт. – малі фонтани, 4 шт. – оглядовий майданчик ТЦ «ГЛОБУС» 2-а лінія). Кожна колонка біля фонтанів відтворює музику потужністю 50Вт, а колонки на оглядовому майданчику – по 20 Вт. Світлове шоу створюють 672 світлодіодні світильники (360 шт. – на Великому, по 52 шт. – на Малих) – це еквівалент 1500 звичайних лампочок розжарювання. Відеоспостереження ведеться за допомогою 10 вуличних IР-відеокамер (4 шт. – біля Великого та 6 шт. – біля Малих).

Фонтани на Майдані Незалежності – це свято для кожного.

Компанія "ЕНЕРГО-ІНВЕСТ" реконструювала фонтани на Майдані Нез…

Найкращою подякою є позитивні емоції: радість перехожих, щасливі усмішки закоханих, непідробне захоплення дітей! Фонтани на Майдані Незалежності – це свято для кожного!Одна із неймовірних композицій, яка "озвучила" наш водограй – Omodada – All My Gods (feat. Tik Tu).#фонтани #Київ

Опубліковано ЕНЕРГО-ІНВЕСТ 3 травня 2017 р.