Фахівці ЕНЕРГО-ІНВЕСТ модернізували ТРП-4а в Южноукраїнську

//Фахівці ЕНЕРГО-ІНВЕСТ модернізували ТРП-4а в Южноукраїнську

Енергозбереження та енергоефективність – пріоритетні напрямки діяльності «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ», в яких компанія успішно працює вже більше 10 років. Нещодавно спеціалісти «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» завершили роботу над проектом технічного переоснащення теплорозподільного пункту №4а у м. Южноукраїнськ Миколаївської області за адресою бул. Шевченка, 10а.

Теплорозподільні пункти забезпечують теплом та гарячою водою жителів міст-супутників АЕС. Технологічне та тепломеханічне обладнання ТРП-4а вже давно застаріло і зносилося, тому його модернізація стала обов’язковим пунктом у міській програмі капітального будівництва об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної інфраструктури міста Южноукраїнськ на 2016-2020 роки.

Так, відповідно до проекту, розробленого інженерами «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ», на ТРП-4а замінили мережні насоси, встановили високоефективні пластинчасті теплообмінники системи ГВП (гаряче водопостачання), модернізували систему автоматизації та диспетчеризації для підтримування сталого тиску в мережі опалення, необхідного напору та температури теплоносія в контурі гарячого водопостачання споживачів. Сучасні матеріали та технології дозволяють зараз у кілька разів зменшити втрати тепла будинків, споруд та тепломереж у порівнянні з минулими десятиліттями, коли будувалися діючі тепломережі. Разом з тим, новітні технології дають змогу не лише контролювати дистанційно всі основні параметри роботи ТРП, але й передбачають можливість дистанційного керування обладнанням.

Роботи з технічного переоснащення ТРП-4а в Южноукраїнську завершилися, і мешканці будинків вже у цьогорічному опалювальному сезоні будуть забезпечені стабільним теплом та гарячою водою.