Офіційне відкриття комплексу аерації на озері Тельбін

//Офіційне відкриття комплексу аерації на озері Тельбін

28 травня, у День Києва, відбулося офіційне відкриття комплексу аерації на озері Тельбін та фонтану, що вінчає його. Роботи з аерації водного середовища виконали фахівці «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ».

Як зазначив  мер міста Віталій Кличко, система аерації є унікальною, адже дозволить насичувати киснем воду та очищувати її: «І тут можна буде безпечно купатися. А озеро Тельбін стане ще більш популярним місцем відпочинку киян».

Озеро Тельбін – це перлина мікрорайону Березняки. Та, на жаль, останні кілька років екологічний стан його погіршувався: брак кисню у воді призводив до мору риби, а вода ставала непридатною для купання. Тож примусова аерація стала справжнім порятунком для водойми. Відтепер необхідний кисневий режим у озері забезпечують аератори.

Генеральний директор компанії «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» Сергій Фіщук розповів, що перші два аератори були встановлені півроку тому, наприкінці осені 2016 року: «Загалом на Тельбіні працюють дев’ять локальних аераційних систем – 8 аераторів та фонтан, який також виконує додаткову функцію перемішування води».

А у вечірній час мешканці Березняків та гості мікрорайону будуть насолоджуватися грою світла, музики та струменів фонтану.