Аератори на озері Тельбін допомагають водоймі «дихати», або чому озеро не замерзає взимку

Взимку минулого року кияни помітили, що озеро Тельбін не замерзло, на відміну від інших столичних водойм, незважаючи на низькі температури, і не було випадків задухи риби. Влітку гідробіологи відзначали перші позитивні зміни у житті озера —

Фахівці ЕНЕРГО-ІНВЕСТ модернізували ТРП-4а в Южноукраїнську

Енергозбереження та енергоефективність – пріоритетні напрямки діяльності «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ», в яких компанія успішно працює вже більше 10 років. Нещодавно спеціалісти «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» завершили роботу над проектом технічного переоснащення теплорозподільного пункту №4а у м.

З Днем захисника України!

14 жовтня, наша країна відзначає День захисника України, відважного, героїчного та сильного духом, та свято Покрови Пресвятої Богородиці – одне з найголовніших свят запорізьких козаків.

Відкрито перший в Україні завод з виготовлення штучного покриття для спортмайданчиків

У Бориспільському районі Київської області було відкрито перший в Україні вітчизняний завод із виробництва високотехнологічного штучного покриття для мультиспортивних майданчиків та професійних футбольних полів найвищого світового рівня. Компанія «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» була генеральним проектувальником та генпідрядником цього масштабного об’єкта.

Інженери «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» спроектували масштабний виробничий комплекс «Leoni»

Географія об’єктів, над якими працює «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ», не обмежується Києвом та Київською областю. Так, фахівці компанії виконали проектні роботи для виробничого комплексу німецької компанії Leoni AG у м. Коломия Івано-Франківської області,