Відповідність міжнародним стандартам – це відповідність часу

Система менеджменту якості та система екологічного менеджменту ТОВ «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» відповідають вимогам міжнародних стандартів. Підтвердженням тому є відповідні сертифікати  ISO 9001:2008 та ISO 14001:2004.

Зокрема, це стосується:

  • виробництва модульних блоків для теплових пунктів,

На Русанівці запустили третю чергу світло-музичних фонтанів – тепер їх 12

Реконструкція фонтанів у акваторії Русанівського каналу завершилася – усі три черги водограїв запрацювали. Відтепер над водою здіймаються 12 водяних лілій, створюючи неповторне світло-музичне шоу. 07 липня 2017 року відбулося урочисте відкриття фонтанного комплексу.

«ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» МАЄ НЕВИКЛЮЧНІ ЛІЦЕНЗІЇ НА ПРАВО ПУБЛІЧНОГО ВИКОНАННЯ МУЗИКИ З РЕПЕРТУАРУ ДО «УААСП» БІЛЯ ОЗЕРА ТЕЛЬБІН

ТОВ «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» має невиключні ліцензії на право публічного виконання музичних творів з репертуару  ДО «Українського агентства з авторських та суміжних прав» у зоні організаційного відпочинку озера Тельбін.

«ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» має невиключні ліцензії на право публічного виконання музики з репертуару ДО «УААСП» на території фонтанів

ТОВ «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» має невиключні ліцензії на право публічного виконання музичних творів з репертуару  ДО «Українського агентства з авторських та суміжних прав» на території «Великого» та «Малих» фонтанів на Майдані Незалежності (парна сторона вул.

У Києві заспівав фонтанний комплекс на Майдані Незалежності (відео)

Гра світла, переливи музики і води під гучні оплески та спалахи фотокамер у центрі Києва – так 4 травня відбувалося офіційне відкриття Великого та шести Малих фонтанів на Майдані Незалежності,