Монтаж

/Монтаж

Основним принципом роботи компанії ЕНЕРГО-ІНВЕСТ є якість. Ми співпрацюємо з європейськими постачальниками обладнання, маємо власний виробничий майданчик, кваліфіковані проектний офіс та монтажну групу,  тому комплексний погляд на виконання робіт для нас є пріоритетним.  Проект, монтаж, пусконалагодження, сервісне обслуговування – це роботи, які ми знаємо, вміємо та гарантуємо. 

Ми знаємо

Важливість дотримання нормативної документації та побажань Замовника

Ми розуміємо

Цінність часу, тому виконуємо монтаж у зазначений термін

Ми гарантуємо

Професійне виконання, відповідальність за виконані роботи та надання гарантійних зобов’язань

Дозвільна документація

image-0001

ЛІЦЕНЗІЯ НА ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ, ПОВ’ЯЗАНУ ІЗ СТВОРЕННЯМ ОБ’ЄКТІВ АРХІТЕКТУРИ

image-0002

ДОДАТОК ДО ЛІЦЕНЗІЇ НА ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ, ПОВ’ЯЗАНУ ІЗ СТВОРЕННЯМ ОБ’ЄКТІВ АРХІТЕКТУРИ

Дозвіл №152.18.32 (котли) 1

ДОЗВІЛ 

Дозвіл №3423.14.32 від 29.09..

ДОЗВІЛ

Дозвіл №1026.15.32 від 10.04

ДОЗВІЛ

ISO 14001 UKR

СЕРТИФІКАТ НА СИСТЕМУ ЕКОЛОГІЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ

ISO 9001 UKR

СЕРТИФІКАТ НА СИСТЕМУ МЕНЕДЖМЕНТУ ЯКОСТІ

Теплопостачання та опалення

Компанія ЕНЕРГО-ІНВЕСТ виконує розробку проектної документації з подальшим монтажем, пусконалагоджувальними роботами та сервісним обслуговуванням. Ми маємо власну виробничу базу, що є суттєвою перевагою при визначенні термінів виконання робіт, а співпраця з європейськими постачальниками гарантує якість.

Електропостачання

Компанія ЕНЕРГО-ІНВЕСТ завдяки багатолітньому досвіду проектного офісу та кваліфікації монтажної групи виконує комплекс проектно-монтажних робіт. Ми здійснюємо монтаж у приміщеннях різного призначення: офіси, багатоповерхові будинки, промислові підприємства.

Вентиляція

Компанія ЕНЕРГО-ІНВЕСТ виконує проектування та монтаж систем вентиляції й кондиціювання у житлових, промислових, громадських та сільськогосподарських об’єктах. Монтажна група ЕНЕРГО-ІНВЕСТ виконує роботи комплексно всіх систем і окремо кожної.

Автоматизація

Компанія ЕНЕРГО-ІНВЕСТ розробляє та впроваджує системи автоматизації та диспетчеризації на об’єктах різного призначення. Завдяки комплексному підходу, накопиченому досвіду та наявності власного виробництва ми інтегруємо новітні розробки в системи інженерних мереж.