Проектування

/Проектування

Компанія ЕНЕРГО-ІНВЕСТ має багаторічній досвід комплексного виконання проектних та монтажних робіт. 

Ми вміємо

Вирішувати надскладні задачі, зважаючи на індивідуальні потреби Замовника.

Ми пропонуємо

  • організаційні та передпроектні роботи
  • проект внутрішніх та зовнішніх  інженерних мереж і систем
  • проект інженерних споруд (котельні, насосні станції, ІТП, ТП)
  • робочу документацію
  • погодження та експертизу проектів
  • авторський нагляд

Ми можемо

Запропонувати найкраще рішення для реалізації Ваших проектів.

Дозвільна документація

image-0001

ЛІЦЕНЗІЯ НА ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ, ПОВ’ЯЗАНУ ІЗ СТВОРЕННЯМ ОБ’ЄКТІВ АРХІТЕКТУРИ

image-0002

ДОДАТОК ДО ЛІЦЕНЗІЇ НА ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ, ПОВ’ЯЗАНУ ІЗ СТВОРЕННЯМ ОБ’ЄКТІВ АРХІТЕКТУРИ

ISO 14001 UKR

СЕРТИФІКАТ НА СИСТЕМУ ЕКОЛОГІЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ

ISO 9001 UKR

СЕРТИФІКАТ НА СИСТЕМУ МЕНЕДЖМЕНТУ ЯКОСТІ

Теплопостачання та опалення

Теплопостачання – система, що забезпечує теплом будівлі та споруди і створює комфортні умови перебування в них. Ефективність та працездатність систем теплопостачання в першу чергу залежить від якості проектної документації, відповідно розробка проекту – від архітектури будівель, призначення (житлові або нежитлові) та кліматичних особливостей. Кожен етап проектування систем теплопостачання вимагає кваліфікованого підходу.

Електропостачання

Електропостачання будь-якого підприємства – це комплекс технічних засобів, які призначені для передачі, перетворення та розподілу електроенергії від джерела до споживача. Для підключення будівлі до електромережі необхідно мати проект електропостачання. Якісний проект є запорукою бездоганного виконання електромонтажних робіт.

Водопровід та каналізація

Водопровід та каналізація  – це системи, призначені для забезпечення споживачів необхідною кількістю води та відводу стоків і нечистот. Для здійснення монтажу систем водопроводу та каналізації необхідно розробити проект. Проектний офіс ЕНЕРГО-ІНВЕСТ   має необхідні знання та досвід проектування внутрішніх та зовнішніх систем водопроводу та каналізації, водопровідних і каналізаційних насосних станцій.

Автоматизація

Автоматизація та диспетчеризація – комплекс обладнання для контролю, регулювання та управління інженерними системами. Для створення правильної та надійної системи автоматизації та диспетчеризації необхідно розробити проектну документацію.Компанія ЕНЕРГО-ІНВЕСТ виконує розробку проектів автоматизації інженерних систем.

Вентиляція та кондиціювання

Вентиляція та кондиціонування – це комплекс систем, що призначені для організації повітрообміну у будівлі та забезпечення комфортних параметрів повітряного середовища. Вентиляція та кондиціонування, як будь-які інші інженерні системи, вимагають розробки проектної документації. Монтаж систем вентиляції та кондиціювання без попереднього проекту може призвести до таких негативних наслідків як протяг, шум та високе енергоспоживання.

ОВНС

Оцінка впливу на навколишнє середовище за визначенням міжнародної асоціації оцінки впливу (International Association for Impact Assessment) – це процедура, що призначена для виявлення характеру, інтенсивності, ступеню небезпеки впливу будь-якої запланованої діяльності на стан навколишнього природного середовища та здоров’я населення.