Реконструкція теплового пункту в житловому будинку по вул. Олеся Гончара, 62

У столиці діє програма 70/30 для ОСББ та ЖБК. Це програма співфінансування енергоефективності в житлових будинках – 70% оплати з міського бюджету, 30% оплати за рахунок ОСББ/ЖБК.

З Днем захисника України!

Для нашої країни це не звичайне свято, воно має свої обличчя, своїх героїв та героїнь, тих , кому ми завдячуємо сьогоднішнім днем!
Ми вклоняємося кожному з вас і дякуємо від щирого серця за колись прийняте вами рішення –

Економія за рахунок зниження теплоспоживання будинку та поліпшення якості опалення

Компанія «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» вже тривалий час співпрацює із ОСББ та ЖБК у напрямку модернізації теплопунктів, внутрішніх систем опалення, встановлення вузлів обліку у житлових будинках. На нашому рахунку чимало успішно реалізованих проектів,

ЕНЕРГО-ІНВЕСТ реконструювало районну котельню на вул. Здолбунівській, 2

Фахівці компанії виконали будівельно-монтажні роботи з влаштування технологічної частини. Зокрема, було змонтовано та проведено «обв’язку» водогрійного котла 10 Гкал/год, змонтовано електротехнічну частину та засоби автоматизації.

«ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» реконструює станцію теплопостачання «Біличі»

Реконструкція такого об’єкта як станція теплопостачання «Біличі» передбачає повний комплекс робіт. Так, фахівці «ЕНЕРГО-ІНВСТ» виконали будівельно-монтажні роботи, замінивши підігрівач хімічно очищеної води. Також встановили новий сучасний пластинчастий теплообмінник,

Підземні контейнери для сміття вже в Луцьку

Так, влітку на території житлових комплексів «Супернова»і  «Яровиця» були встановлені підземні контейнери для побутових відходів з бетонними чашами виробництва компанії «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ».

«Переваги такого смітника очевидні.

Комплексний підхід «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ»: більше 1400 проектів від ідеї до виконання

«ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» на українському ринку працює з 2005 року. Спочатку завойовували Київ, сьогодні на рахунку компанії є масштабні проекти вже в інших регіонах.

«Ми весь час в русі,

Зі святами, Україно!

З Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України, друзі!

Сьогодні говорять про місце України в світі, про її досягнення, перемоги, прагнення. Ми – країна талановитих людей,

Сучасному місту – сучасні контейнери

Підземні контейнери для сміття, спроектовані та виготовлені компанією «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» – це практичне і екологічне рішення. Завдяки компактності вони не псують вигляду місцевості, замінюють п’ять звичайних відкритих сміттєвих баків,

Реконструкція теплопункту на вул. Лариси Руденко, 10-В

Повний комплекс робіт – від будівельно-монтажних до пусконалагоджувальних – виконали фахівці «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» для реконструкції центрального тепопункту на СТВП-39, розташованому за адресою вул. Лариси Руденко, 10-В.