Модеми-контролери

//Модеми-контролери

Модеми-контролери системи стільникового зв’язку типу GSM-900/1800 призначені для обміну даними з віддаленими об’єктами радіоканалами системи цифрового стільникового зв’язку стандарту Е-GSM і GSM-1800. Вони використовуються в системах телекомунікації та телеуправління як на промислових, так і на комунальних об’єктах і відносяться до засобів бездротового зв’язку.

Розроблені спеціалістами компанії ЕНЕРГО-ІНВЕСТ модеми-контролери мають Сертифікат відповідності Державної системи сертифікації УкрСЕПРО і включені в «Реєстру радіоелектронних засобів та випромінювальних приладів, які можуть використовуватися на території України в смугах радіочастот загального використання», а їх міжнародні коди ідентифікації занесені до узагальненої бази даних кодів ДП ​​«Український державних центр радіочастот».

Модем-контролер підтримує АТ-команди, якими він програмується як на місці,  так і дистанційно, а також роботу з різними типами теплових вимірювачів та інших приладів. Принцип роботи полягає у зчитуванні даних з приладу і формуванні їх в єдиний протокол для їх обробки.

Під час подачі живлення налаштований модем-контролер автоматично підтримує зв’язок з оператором мобільного зв’язку, обробляє протокол обміну з пристроєм, ідентифікується в системі, передає дані на сервер, обробляє команди сервера.

Модем-контролер реєструє інформацію про аварійні ситуації, їх тривалість і характеристики, і передає на сервер облікових даних, також має функцію синхронізації в часі з сервером. Завдяки цьому модем-контролер має можливість реєструвати розбіжність часу контрольного приладу з сервером.

Тип Назва  Вартість, грн
Корпусний Модем GSMP-304-GPRS 10В (к-т) 9500
Вбудований Модем GSMP-304-GPRS 10В (к-т) 8800
+
Тип Назва  Вартість, грн
Корпусний Модем GSMP-304-GPRS 10В (к-т) 9500
Вбудований Модем GSMP-304-GPRS 10В (к-т) 8800
+