Білик Роман

/Білик Роман

Білик Роман

Керівник проектів

ПРОЕКТИ

 1. Реконструкція СТВП-39 на вул. Руденко Лариси, 10-В по об’єкту: «Будівництво житлового та торговельного комплексу на вул. Ревуцького (перетин з вулицею Вишняківською)».
 2. Технічне переоснащення системи теплопостачання Дошкільного навчального закладу № 176 по пр. Лісовий, 31 А у м. Києві. Технічне переоснащення системи теплопостачання Дошкільного навчального  закладу № 712 по вул. Стадіонна 4, А у м. Києві.
 3. Побудова (реконструкція) та здача теплопункту БН-29 типу КЕТБ-2 по вул. Новомостицькій 2В у м. Києві.
 4. Роботи з реконструкції районної котельні по вул. Здолбунівська,2 в Дарницькому районі м. Київ.
 5. Виконання проектних та монтажних робіт по заміні водяних підігрівачів на пластинчасті у ТП за адресами: вул. Рокосовського, 8А; вул. Вишгородська, 50-Б; вул. Попова, 5 та заміна існуючих підживлювальних насосів із встановленням перетворювачів частоти на РК «Мінське шосе».
 6. Роботи з реконструкції з прибудовою  нежитлового приміщення під розміщення Центру  соціальних служб  по вул. Гната Юри, 14-б у Святошинському районі м. Києва

ЗАВЕРШЕНІ ПРОЕКТИ

 1. Реконструкція теплового пункту, розташованого за адресою проспект Свободи, 6 у м. Київ.
 2. Будівництво комунальних інженерних мереж, реконструкції насосного обладнання СЕВП-36 за адресою: вул.Ревуцького, 8-А у складі проекту: “Будівництво житлового будинку, торгівельного комплексу та автоматизованого паркінгу на ділянках №19, 33, 34 у 3-му мікрорайоні житлового масиву Позняки-Західні у Дарницькому районі м. Києва”.
 3. Виконання монтажних та пусконалагоджувальних робіт з облаштування індивідуального теплового пункту на об’єкті будівництва – «Реконструкція будівлі під відділ (Центр) надання адміністративних послуг апарату Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації на вул. Олійника, 21 у Дарницькому районі м. Києва».
 4. Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи ШГРП та вузла обліку газу модульної котельні 6,0 МВт об’єкту: «Будівництво житлового комплексу по вул. Стеценко у Святошинському районі м. Києва».
 5. Реконструкція ЦТП по вул. Ревуцького, 44Г.
 6. Роботи з реконструкції районної котельні по вул. Здолбунівська,2 в Дарницькому районі м. Київ.