Reviews

Протягом 2005-2009 років ТОВ „Енерго-Інвест” залучався до проектування спеціалізованих інженерних розділів проектів при двохстадійному проектуванні 6-го мікрорайону „Осокорки-Північні”, зокрема зовнішніх інженерних мереж, теплових пунктів, автоматизації, систем зв’язку, систем проти димного захисту.

Претензій до якості виконаних робіт АТ ХК „Київміськбуд” не має.

Стефанівський В.Ф.

Віце-президентАТ ХК „Київміськбуд”

ТОВ «Енерго-Інвест» має досвід, достатній для проектування, та будівництва об’єктів енергетичного господарства.

З 2008 р. та по даний час ТОВ «Енерго-Інвест» залучається до виконання спеціалізованих пуско­налагоджувальних робіт на ТЕЦ, що знаходяться в управлінні ТОВ «ТЕХНОВА» (м.

Кравченко С.Г.

Генеральний директор ТОВ «ТЕХНОВА»

ТОВ «Енерго-Інвест» з 2005 року виступає партнером ПП «Архітектурна майстерня Коляденко» при виконанні проектних робіт з інженерного забезпечення.

Протягом 2005-2009 років ТОВ «Енерго-Інвест» виступав проектувальником інженерних розділів на об’єктах 6 мкрн. Осокорки- Північні (Замовник ХК «Київміськбуд»),

У 2007-2009 роках ТОВ «Енерґо-Інвест» залучалося до двохстадійного проектування всіх інженерних розділів проекту «Будівництво житлового комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями та підземним паркінгом по вул. Строкача, 9 у Святошинському районі міста Києва».

Ряд нестандартних рішень в частині інженерного забезпечення дозволило істотно збільшити вихід корисних площ даного об’єкту.

Сіленко А.М.

ДиректорТОВ «ПОРТАЛГРУП»

За время сотрудничества с КП «ПК «Тепло-водоканал» ООО «Энерго-Инвест» показало себя как надежный деловой партнер, способный решить все вопросы по строительству и проектированию. ООО «Энерго-Инвест» были предложены, спроектированы и внедрены такие проекты как:

  1. Реконструкция системы коммерческого учета горячего водоснабжения потребителей с объединением в единую систему контроля за работой тепло- распределительных пунктов г.

Сорока И.В.

ДиректорКП «ПК «Тепло-водоканал»

ТОВ «ТЕПЛОІНЖИНІРІНГ» співпрацює з ТОВ «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» при виконанні будівельно-монтажних робіт з впровадження та реконструкції систем теплопостачання на об’єктах м. Києва.

В 2012 році ТОВ «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» виконало в короткий термін поставку обладнання, монтажні і пусконалагоджувальні роботи дахової котельні по вул.

Драчко-Єрмоленко B.C.

ДиректорТОВ «ТЕПЛОІНЖИНІРІНГ

ВАТ «Завод залізобетонних конструкцій ім. С.Ковальської» співпрацює з ТОВ «Енерго-Інвест» при будівництві індивідуальних теплових пунктів з 2006 року.

На протязі 2006-2008рр. спеціалістами підприємства побудовані «під ключ» теплові пункти в блоці соціально-побутового обслуговування по проспекту Бажана,

Білецький Д.В.

Начальник будівельного комплексуВАТ «Завод залізобетонних конструкцій ім. С.Ковальської»

Служба будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд Південно-західної залізниці співпрацює з ТОВ «Енерго-Інвест» при проектуванні реконструкції котелень та інженерному забезпеченні технологічних об’єктів.

У 2008 році ТОВ «Енерго-Інвест» виконало проектні роботи з заміни котлів ДКВР 4/13 на ДЕ 2,5/0,9 з впровадженням енергозберігаючих заходів,

Рибак А.П.

В.о. начальникаСлужба будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд Південно-західної залізниці

Вагонна дільниця ст. Київ-Пасажирський плідно співпрацює з ТОВ «Енерго-Інвест» при виконанні робіт з інженерного забезпечення.

У 2008 р. проектна група організації розробила проект модернізації котельні вагонної дільниці на базі 2-х котлів ДКВР 10/13,

Соломаха П.І.

В.о. начальникаВагонна дільниця ст. Київ-Пасажирський

На протязі 2007-2008 років Козятинське будівельно-монтажне експлуатаційне управління №2 співпрацює з ТОВ “Енерго-Інвест” (м.Київ) по впровадженню котелень та приладів комерційного обліку,

В 2007 році спеціалістами ТОВ “Енерго-Інвест” розроблено проект, отримано позитивний висновок експертизи та збудовано котельню дирекції залізничних перевезень,

КРАВЕЦЬ М.В.

Начальник БМЕУ-№2

ВАТ «Інститут Тутковського» співпрацював з ТОВ «Енерго-Інвест» по реконструкції котельні, що належить акціонерному товариству.

На протязі 2008 року ТОВ «Енерго-Інвест» виконало проектні роботи (договір №63/06-1 на загальну суму 65 000,00 грн.) та монтажні і пусконалагоджувальні роботи (договір №53/06-08 на загальну суму 500 878,80 грн.) з реконструкції котельні ВАТ «Інститут Тутковського»                  вул.

Загороднюк О.О.

Голова правлінняВАТ «Інститут Тутковського»

ТОВ «Спецбуд-4» співпрацює з ТОВ «Енерго-Інвест» при виконанні будівельно-монтажних робіт інженерних систем на об’єктах AT ХК «Київміськбуд».

В 2012 році ТОВ «Енерго-Інвест» виконало в короткий термін поставку обладнання та монтажні роботи індивідуального теплового пункту загальноосвітньої iколи на 33 класи в 6-му мікрорайоні житлового комплексу «Осокорки-Північні» у Дарницькому районі м.

Россін П.В.

ДиректорТОВ «Спецбуд-4»

ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» висловлює щиру подяку спеціалістам ТОВ «ЕНЕРГО- ІНВЕСТ» за сприяння у вирішенні задач по забезпеченню якісного теплопостачання об’єктів філіалу ЖТЕ.

Фахівці Вашого товариства виконували будівельно-монтажні та пуско­налагоджувальні роботи з 12 липня –

Березовський Ю.Я.

Керівник департаментуПАТ «КИЇВЕНЕРГО»

Компанія «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» в 2014 році була залучена до виконання проектних робіт з реконструкції комплексу будівель під медичний заклад за адресою: вул. Гамарника, буд. 56 в Оболонському районі м. Києва.

ТОВ «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» виконало в повному об’ємі роботи з розробки проектної документації стадії «Робочий проект» за такими розділами як: тепломеханічні рішення котельні,

Гамцемлідзе О.В.

ДиректорТОВ «Пологовий будинок «Лелека»

ТОВ «ТЕХНОМЕР» висловлює щиру подяку спеціалістам ТОВ «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» за сприяння у вирішенні задач по забезпеченню обліку тепла.

В 2014 році ТОВ «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» виконало в короткий термін монтажні і пусконалагоджувальні роботи із встановлення вузлів обліку теплової енергії (договір № ЕІ-131230 від 30.12.13 р.).

Мельниченко К.А.

ДиректорТОВ «ТЕХНОМЕР»

КП “Інженерний центр” виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) співпрацювало з   ТОВ «Енерго-Інвест» в 2015 році по виконанню робіт з розробки проектної та вишукувальної документації по об’єкту реконструкції Дитяча клінічна лікарня № 7 Печерського району м.

Петриченко А.

ДиректорКП "Інженерний центр"